The sims 3 - Unleashed?

The Sims 3 Domácí mazlíčci: Další nové obrázky

18. srpna 2011 v 13:32 | terezka-the-sims
Od kolegů z Francie zde pro vás máme trojici nových obrázků z nadcházejícího dodatku Domácí mazlíčci, které vypadají vskutku úchvatně! Máme tedy oficiálně potvrzeny i koně (pokud někdo nevěřil). Co se však zvláštní - všimli jste si, jaké jsou na fotkách stromy a keře? Jejich listy opadávají a dokonce padají i na zem! Pořád nic? - Co třeba počasí?! Slyšíte správě - v novém dodatku se tak dočkáme zjevně kromě mazlíčků i počasí (nebo prostě jen budou opadávat stromy). Teď se těšíte ještě více, co?

TS3 - Pets

3. července 2011 v 18:01 | terezka-the-sims
Vytvořte pro své simíky dokonalé i nedokonalé domácí mazlíčky, například zuřivé hlídací psy, nezbedná koťátka či oddané koníky, a rozhodněte, jak budou vypadat a jaké budou mít vlastnosti. Díky celé řadě nových aktivit a společenských interakcí ovládejte samotné mazlíčky a zažijte svět z jejich perspektivy. Udělejte simíkům i jejich mazlíčkům radost a vezměte je na exkluzivní místo plné předmětů, které najdete pouze v Limitované edici. Dejte simíkům nového člena domácnosti a objevujte nové způsoby, jak si ještě lépe hrát se životem.
  • Více mazlíčků znamená více zábavy! Vytvořte si celou spoustu jedinečných psů, koček a vůbec poprvé také koní! Myslíte, že váš simík má na to, aby zkrotil divokého koně?
  • Staňte se zvířátkem. Ovládejte přímo jednotlivá zvířata, dovádějte s nimi, běhejte a skákejte. Staňte se dokonalým přítelem simíka, nebo mu proveďte pořádnou lumpárnu!
  • Mazlíčci mají své vlastní vlastnosti! Osobnosti mazlíčků vašich simíků mohou být prakticky jakékoli: mohou být inteligentní, odvážní, přátelští nebo se mohou bát vody, být zbrklí, přihlouplí, ale také dobrotiví, rychlí a obratní.
Mazlíčci se mohou naučit dovednostem. Kočky a psi se mohou naučit lovit, psi se dokáží naučit hledat speciální předměty do sbírky a aportovat a koně mají možnost naučit se závodit a skákat.
Simíci mohou své mazlíčky venčit! Vezměte Azora do parku, Micku do knihovny, nebo nasedněte na Grošáčka a zajeďte si do nové jízdárny.


Je tohle obal The Sims 3: Unleashed?

24. dubna 2011 v 9:45 | terezka-the-sims
Jedna skupina lidí si stojí za tím, že je falešný. Druhá tvrdí, že je pravý. Díváte se na možná obal k dodatku Unleashed, který výjde v říjnu tohoto roku. Před ním nás sice čeká dodatek Hrátky osudu, ale jak se zdá, k Unleashed uniká hodně materiálů (vlastně, i k Hrátkám toho uniká hodně). Kromě nekvalitních log k Generations se objevují i kvalitní, bohužel jen v různých jazykových mutacích. Naopak k Unleashed unikl tento možná obal, ale nikdo vlastně neví, zda je pravý. Obrátí se obaly nových dodatků zpět k původnímu obalu The Sims 3? Na obalu je trochu zarážející, že jsou na něm vyobrazeni simíci z předchozích obalů, místo "Expansion Pack" je na něm "Feature Pack", logo Electronic Arts je obalu staré. Zarážející je ale celková kvalita obalu a jsou na něm vyobrazena zvířata vesměs odpovídajcí těm, která jsme měli možnost sledovat v traileru k tomuto dodatku. "Nevěřící" zdroje říkají, že tyto zvířata jsou z The Sims 2 Pets. Neříkáme, že obal je pravý! Co si o tom myslíte?
PS: Jak jsme zmiňovali, název Unleashed byl v The Sims použit již dříve - u dodatku Unleashed ke hře The Sims. Tehdejší The Sims však nemělo oficiální český překlad a tak bude zajímavé sledovat, jak se bude tento dodatek v Česku a na Slovensku jmenovat. Většina zahraničních stránek však název překládá jako "Zvířata", takže si ještě chvíli počkáme a určitě se dočkáme.
(Jenom je divný že simíci na obalu jsou stejní jako u The sims 3.)

Obrázky z traileru The Sims 3: Unleashed

24. dubna 2011 v 9:43 | terezka-the-sims
Přestože není oficiálně potvrzen ani čtvrtý dodatek, na internetu již koluje trailer i k pátému dodatku s názvem The Sims 3: Unleashed. Ten výjde v říjnu 2011 (jak bylo předpovězeno i v tabulce, kterou jsme vám nedávno představili - ta se shoduje s datem vydání jak Generations, tak i Unleashed a v červenci se zřejmě setkáme i s novou kolekcí) a jeho náplní budou zvířata.
 
 

Reklama