Sousedství

Sousedství z The Sims 2

23. dubna 2011 v 14:13 | terezka-the-sims
Krasohlídkov:
Zde se setkáváme s příběhem pro hráče 1 již známých Gothových. Bellu zřejmě unesli mimozemšťani, Kassandra se chce vdát za největšího sukničkáře v okolí, který má dokonce poměr i se svojí uklizečkou. Kassandru, ale miluje Ondra, který velice pěkně kreslí. Dina si chce vzít Mortinera (otce Kassandry), ale pouze pro peníze. Švorcová má dost problémů se svými syny a manžel jí zemřel. Dále jsou tu ještě Slušní, kteří mají 2 dcery - dvojčata. Mají dost problému s láskou, nebo to alespoň tak popisují v The Sims 2.
Podivín:
Toto je snad ta nejpodivnější vesnice (městečko) neboť zde žije nejvíce mimozemšťanů. Nijak zvláště se nevyznačují, mají jenom zelenou pleť.
Veronov:
A tohle je snad nejzajímavější vesnička. Odehrává se zde totiž snad nejznámější dílo W.Shakespeara - Romeo a Julie. Julie je velice zamilovaná do Romea, ale jejich rodiče se nenávidí. Jak to všechno dopadne záleží jenom na Vás.

Krasohlídkov

23. dubna 2011 v 14:12 | terezka-the-sims
Dina a Nina Calientovi.Obě jsou milenky Dona Juana.Dina má aspiraci po bohatství, Nina po romanci.
K tomu není třeba nic dodávat, že?Nástěnka krasohlídkova
Kassandra Gothová.Její otec je Mortimer, její bratr Alexandr.Její matka byla Bella Gothová, ale unesli jí mimozemšťani.
Don Juan ve vířivce.Je zasnoubený s Kassandrou, která o vem netuší, že jí podvádí s Ninou a s Dinou.
Tohle jsou Švorcovi.Pavlína je sama s Milanem a Tondou.Manžel jí umřel.
Slušní.Mariiny adoptivní rodiče jsou Strejčkovi.Mají dvě dcery:Adélu a Lenku Adéla je hodná a Lenka zlá.
To je Don Juan s Dinou.
Tady je zas s Ninou.
Tady je Bella Gothová u Dona Juana krátce před tím, než jí unesli mimozemšťani.

Podivín

23. dubna 2011 v 14:11 | terezka-the-sims
Tohle jsou Smithovi.Martina a Opylovací technik č.7 jsou manželé.Mají dvě děti Jeníka a ta holčička jsem zapomněla jak se jmenuje.
Obrázek podivína.
Přízrační.Olícii umřel manžel ofélii zas rodiče.Jsou to teta a neteř.
Bručounovi.Generál buzz je teď nevim co v kariéře armáda.Je to Tankův velký vzor a tak chce mít Tank stejné zaměstnání, jako jeho otec.
A tohle byl Olíviin manžel.

Veronov

23. dubna 2011 v 14:11 | terezka-the-sims
Tak tohle je Romeo a Julie.Nalevo je Juliin dědeček Consort Kap, její bratr a Mercutio, bratr Romea.Napravo pakJuliina sestra Hermiona, Issabella Montyová a její manžel, kteří nenáidí Kapovi a tak si pochopitelně nepřejí, aby jejich vnuk chodil s Julií.
Tady je Julie, Která říká své sestře, že chodí s Romeem a tam vedle je její naštvaný bratr.Tam vzadu v tom křesle to je Consort Kap.
Tady vepředu je Romeo, má aspiraci po romanci a tak myslí na to až se bude s Julií muchlovat.Vpravo je Romeovo bratr Mercutio, který miluje Hermoinu Kapovou.A tam napravo se hádají manželé Montyovi.
Tohle jsou Svatojanovi.Ten vepředu miluje Hermionu Kapovou a myslí na to, až se s ní bude líbat.Ta vedle je jeho sestra.Napravo je Titanie Svatojanová, matka těch dětí a ten vpravo bude nejspíš jejich táta.Titanie je adoptovaná.
tohle je obrázek z adopce Titanie svatojanové.

Sousedství

23. dubna 2011 v 14:01 | terezka-the-sims
Sousedství je město či obec, ve kterém naleznete rezidenční pozemky, ve kterých můžou vaši simíci bydlet nebo obecní pozemky, které můžou simíci navštěvovat, např.obchody, koupaliště, sportovní centra apod. Ve hře naleznete tři předvolená sousedství, jejichž počet se zvyšuji při přidávání vybraných datadisků. Jejich jména jsou: Krasohlídkov, Podivín a Veronov. V každém sousedství najdete již několik rodin připravených k hře. Pochopitelně si můžete vytvořit domácnost vlastní, což je velmi unikátní proces, kdy můžete vytvořit simíka téměř jakékoliv podoby a vybrat mu základní oblečení. Obecné pozemky jsou též připravené, pochopitelně je možné si postavit vlastní stejně jako pozemky rezidenční. Lze vytvořit i vlastní sousedství. Sousedství můžete doplnit o různé doplňující budovy či předměty, které budou pouze pro okrasu, např.stodola, kouř, stromy, apod.
 
 

Reklama