My sims

Sim Animals Africa!

21. dubna 2011 v 15:44 | terezka-the-sims

Základní informace o hře

SimAnimals Africa je hra primárně určená pro děti naváže na koncept SimAnimals. Musíte se starat o blaho zvířátek, rostlin a celého ekosystému. Tentokrát v prostředí Afriky. Vydejte se do srdce Afriky, kde se můžete stát vládci celého království divočiny! Setkáte se s exotickými zvířaty, jako jsou lvi, sloni nebo gorily, a dalšími obyvateli džunglí a savan Afriky. Objevíte skryté schopnosti zvířat, vyžádáte si jejich pomoc při řešení úkolů a posbíráte odměny v podobě odznaků, odemykatelných předmětů, dalších zvířat a levelů (např. magických civilizací) a dalších. Objevte v sobě touhu po poznání divočiny a v SimAnimals Africa objevte skrytá tajemství zvířecí říše! Cestujte exotickou krajinou Afriky - Budete objevovat savanu, džungli, delty řek, vulkanické pouště a dokonce i tajemné magické civilizace! Objevte největší tajemství království divočiny!

Sim Animals

21. dubna 2011 v 15:44 | terezka-the-sims

Informace

Vezmi do rukou svět divokých zvířat a dej prostor své fantazii. Cesta do světa zvířat nebyla takhle otevřena, jako nikdy předtím. Zažij nová dobrodružství, zábavu a neplechu, které čekají v rozsáhlém lese. Nakrmte medvěda, uchopte zajíce či ježka a přineste je do kruhu svých zvířecích přátel. Objevte to, co divoká zvířata objevují ve volné přírodě. Máte nekonečné možnosti, zvedněte a přesuňte vše, co se v lese objeví. Přesuňte lišku, veverku či květinu. Udržujte divoká zvířata šťastná a udržujte jejich spokojenost, která vám umožní jít dále do lesa, než jste někdy byli! Připojte se k úžasné pouti životem v lese a nechte svoji kreativitu zdivočet v SimAnimals.

My sims

21. dubna 2011 v 15:44 | terezka-the-sims

Seznamte se s novým městem a buďte v něm jako doma!

V tomto městě najdete doslova vše - vysoké hory, trajekty, pulzující zábavu…máte zde vše k dispozici. Naštěstí, kapka vaší kreativity a laskavost jiných lidí může obnovit starý lesk ve stylový resort. Vytvořte místnosti, naplňte své touhy a potřeby. Zlepšete kvality života, každý si může vybrat to své. Seznamte se s Charliem pekařem, rybářem Josephem, potápěčským instruktorem Nicki a s policejním důstojníkem Ewanem. Prohlédněte si nové město, změňte jeho vzhled a vychutnejte si široký výběr zábavy, který kvete díky vaší péči.

Vytvořte ideální prostředí
Vybudujte na každém rohu nové město. Vytvořte květinářství, či laboratoř šíleného vědce.
Společnost
Rozhodujte o tom, kdo zde bude. Koho budete potřebovat a koho budete ignorovat?!
Svět MySims
Trávení času s místními, odhalení nečekaných pokladů a ještě více vás čeká v této skvělé hře. Hledejte v celém městě!
Vytvořte si Sima
Není to nic těžkého! Vyberte pohlaví, obličejové rysy, vlasy, oblečení, atd. Simové si mění vzhled v průběhu hry.
Design
Vytvořte nové vzory pro originální oblečení a dekorativní prvky.

My sims

17. března 2011 v 8:30 | terezka-the-sims

Popis :

Další díl v populární sérii The Sims, původně určený výhradně pro majitele konzole Wii a handheldu DS. Oproti tradičním The Sims hrám, nabízí My Sims stylizované audiovizuální zpracování a poněkud odlišnou hratelnost.

Její podstatnou součástí je tvorba postav, kde se můžete skutečně vyřádit. Platí to jak o tělesných proporcích, tak i oblečení a celé řadě doplňků. Množství dostupného oblečení i doplňků se bude v průběhu hry zvětšovat s tím, jak budete odemykat nové možnosti ve hře samotné. Jakmile dokončíte tvorbu postavy, budete uvrženi do silně stylizovaného městečka se spoustou lehce rozpoznatelných postav s různými charakterovými vlastnostmi (starostka Rosalyn, líný hotelový poslíček Buddy a tak dále), které v městečku žijí jako starousedlíci.

Vy se ujímáte role jednoho z mnoha nově příchozích, který se do městečka čerstvě přistěhoval a zakládá si zde nový byznys a život obecně. Kromě toho, budete moci navrhovat a vyrábět celou řadu předmětů a nástrojů, pomáhat rozviji městečka a rozhodovat se, co bude postaveno hned, co až později a co se do městečka nehodí vůbec. Jak se bude městečko rozrůstat a budou přibývat obyvatelé, tak na vás čekají nové úkoly a nové postavy k seznámení a spolupráci.

Všechno co učiníte a všechno o čem rozhodnete, bude mít dopad nejenom na rozvoj městečka, ale i na chování jeho obyvatel, kteří se nebudou zdráhat s prezentací svých názorů a pocitů.

Hlavní rysy :
-Vybudujte a upravte si celé městečko.
-Stvořte si svou postavičku dle svých představ.
-Rozhodujte o tom, kdo se stane vaším přátelem a kdo nikoliv.
-Vyzdobte si své obydlí věcmi dle své fantazie.


Obrázky :

My Sims Hra pro PC Simulace života akce_pc

ea_akce14_pc mysims The Sims: My Sims The Sims: MySims

Trailer
 
 

Reklama