Kdo jsou Simíci?

Kdo jsou Simíci

8. února 2011 v 9:25 | terezka-the-sims (zdroj: http://www.sims3.cz/
Zdroj: http://www.sims3.cz/

Kdo jsou simíci

Počítačová hra The Sims je vlastně taková simulace skutečného života od Willa Wrighta, Electronic Arts a Maxis. Hráč provádí Simíky (postavy ve hře) jejich životem od narození až do smrti. Můžeme si vytvořit detailní vzhled Simíka tak, aby vypadal třebo jako váš známý nebo dokonce jako vy. O vašeho Simíka se musíte starat, takže musíte dbát o jeho potřeby (hlad, hygiena, potřeba WC, zábava atd.). Také mu musíte postavit plnohodnotný dům, takže smíte postavit několik místností a do nich vkládat různé druhy nábytku, např. kuchyňské linky, gauče, toaletu. Hra nabízí opravdu velké množství objektů do hry.

Důležitý je také Simíkův osobní život. V celém Simíkovském městečce (v The Sims 3 nese název Údolí západu slunce) je spousty dalších Simíků, kteří hledají svůj protějšek. Můžete vašeho Simíka seznámit s vybraným protějškem a pak mít děti, tudíž budete přecházet z generaci na generaci. Hra tedy končí, pokud vám vymřeli všechny generace, ale to se stává opravdu zřídka. 

Váš Simík vypadá a chová se jako člověk a vy máte v rukou jeho život. Je na vás, jaké mu vyberete zaměstnání, s kým ho seznámíte, jaké mu dáte vlastnosti a vzhled. Hra nabízí i spousty jiných realistických aktivit. Ve hře můžete zažít nevěru, hádky, romantické scény, domácí pohromy jako požáry nebo krádeže, nečekané úmrtí třeba při opravě elektrických zásuvek apod. 
 
 

Reklama