Středověká řežba Sims Medival za dveřmi!

6. března 2011 v 8:05 | terezka-the-sims(zdroj:??? |  The sims 3 Medieval
Zdroj : ???


The Sims Medieval nabídnou hráčům možnost vybudovat si středověké království a na každém kroku ovlivňovat životní kroky jeho obyvatel, od králů a královen přes rytíře a čaroděje až po kováře a bardy. Budou obsahovat i řadu možností vyprávění vlastních příběhů v podobě výprav za ukováním legendárního meče, uspořádání královské svatby k zajištění ochrany království před zlým černokněžníkem, či nalezením pramene mládí. Každé dobrodružství se přitom může odvíjet zcela odlišně podle toho, jak hráč se svým hrdinou postupuje.
Osud království spočívá v hráčových rukách. Vybuduje je cestou vnitřního rozvoje, nebo dá přednost velmocenské dominanci vůči sousedům zabíráním jejich území? Vydá se na cesty za slávou, nebo se bude soustředit na péči o blaho svého lidu? Volba je jen na něm! Na začátku každé nové hry si zvolí ambice své země, které předurčí nové příběhy.
Vše v The Sims Medieval je vytvořeno v atraktivním středověkém stylu s herním systémem na bázi questů, předměty, jako jsou meče, žezla a trůny, přitažlivými postavami a výtvarně zajímavým okolním světem. Hráči si mohou podle svých představ upravovat hrdinu, jehož dostanou společně s královstvím, a určit jeho povahové vlastnosti a zásadní chyby. Hráči se svými postavami sblíží nejen na výpravách za dobrodružstvím, ale také při plnění všedních úkolů, jako je léčení nemocných, obchodování s cizokrajným zbožím nebo kování zbroje. Ať už půjde o zplození potomka, nebo souboj na královském turnaji, to, co se simíkům přihodí, záleží jen na hráči. Romantická doba rytířů se vrací v The Sims Medieval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.