Komix Kate : 29.díl - Ty haj*le!

27. března 2011 v 0:17 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Byl tam Richie s nějakou holkou!!! já: Ty haj*le! řekla jsem si v duchu a aby mě neslyšely jsem odešla. Chvilku jsem se bavila s Lisou a pak jsem šla do koupely.
Pak jsem se šla vykoupat. Byla jsem tam asi dvě hodiny. Pak jsem vylezla a šla jsem do pokoje.


A... Ta hnuska ta pořád byla! Stála jsem za dveřma a sledovala je,aby si mě nevšimli. ona: Richie! Richie: Za chvilku budeš muset jít zlato. Přijde Kate...Ona: Ještě chvilku...Richie: Dobře...Kdy přijdeš zase? ona: To nevim. A co kdybys ty zašel až se vrátíte do White City,ke mě? Řekl bys jí třeba...Že deš do práce... Richie: To by šlo Kellynko. já: Jo tak Kelly! řekla jsem si zase v duchu. Kelly: Nechápu jak jsem mohla bejt s Charliem a na tebe se vykašlat. ale... Chtěla jsem tě mít pro sebe tak jsem se snažila tě Kate přebrat...Richie: To nemusíš. Já chci tebe Kellýsku...Miluju tě... Takhle se tam bavili a u toho se líbali. Hnus! Richie: Zlato,za chilku přijde Kate. Musíš už jít. Kelly: To je škoda... Richie: Já vim,je... Ale brzo se zase uvidíme...Pak oba vstali z postele...


Kelly se pak chtěla jít oblíknout ale Richie jí chytil a začal jí zase olizovat!!! Asi až po 20ti minutách jí nechal a ona se oblíkla.

Kelly: Já ještě nechci jít. Chci tady zůstat s tebou! Richie: Já vim ... Ta svině se zase uvelebila na postel a asi půl hodiny se tam bavili!Pak se Kelly KONEČNĚ uráčila odejít. teda nejdřív jí Richie ZASE olizoval jako pes nějakou kost! Bylo to tak hnusný! Chvilku jsem tam ještě stála ale pak jsem to nevydržela a začala jsem "brečet" jako dítě a běžela jsem do koupelny. Po chvilce jsem se vrátila do pokoje.


Já: Richie! Ty jeden haj*le! ...Richie úplně zblednul a...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.