Komix Kate : 9.díl - Překvapení

3. února 2011 v 20:08 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 9.díl - Překvapení

Tákže =D . Šla jsem to zvednout a ...Já: Haló? Hlas: Zabiju tě!!! Už brzo,Kate Taylorová!Najdu si tě!Tohle jen tak nepřežiješ! Ozval se tam hnusnej chraplavej hlas ale zdálo se mi že sem ho už někdy slyšela! Já: Ááááááááááááááááááááá!!! Zařvala jsem na celý barák a pak ke mě rychle přiběhl Richie. Richie: Kate,co se děje? Já: Nó..Já...Víš...Ono to...Richie: Kate,co ti je? Já: On....Richie: Kdo? Co? Kate proboha dělej! Mluv! Pak jsem uslyšela nějakou ránu a potom už viděla jenom tmu. Probrala jsem se u sebe na posteli a vedle mě seděl Richie. Když jsem si sedla řekl: Richie: Kate!!! Ty....Já: Co? Co se stalo? C-co se to tady děje? Richie: No řeknu ti to radši jindy,nebylo by to asi pro tebe teď to nejlepší. Já: Ale já chci vědět co se stalo,Richie,řekni mi to! Richie: Kate! Teď neni ta správná chvíle,časem to všechno pochopíš ale teď ti to říct nemůžu,promiň. Já: No dobře. Pak jsem Richieho chytla a začali jsme se tam líbat :D ...
Zvedla jsem se z postele a šla se oblíknout. Když jsem vyhrabala nějaký věci hodila jsem to na sebe a šla jsem s Richiem do obýváku.
Chvilku jsme tam seděli a pak přišla mamka a Lisa. Já i Richie jsme se zvedli a já jsem zamířila směrem k matce. Já: Jé,ahoj mamí,ahoj Liso! Lisa: Ahoj! Matka: Kate...Ehm..A-ahoj, pustila bys prosím televizi? Já: Jo,klidně...A-a-a proč? Matka: Ále jen tak,dej tam kanál COOL-SIM . Já: No jo....Matka nevypadala že by chtěla TV pustit 'jen tak' , bylo mi to trochu divný ale pustila jsem to. Chvilku tam běžel film Chyťte simíka 2 - Prokletí. Pak byla reklama...Nejdřív jsme poslouchali jenom ňějaký kecy o novým prášku na prádlo pak o salámu za 5.90 simoleonů v obchodě někde v Hill Street a pak ještě reklamu na film večer ve 20:00 a tak podobně...Bylo toho hodně =D asi po pěti reklamách se v televizi objevil ostrov Twikki a nějaký soutěž o lístky na Twikki...Chvilku tam byly fotky atd. Já: Wow! Jet tam by mi zrovna nevadilo no . Matka: Kate vzpamatuj se! Je to drahé ale...Najednou se ozvala televize :D .Televize: O letenky atd. :D na ostrov Twikki nám napsaly miliony občanů ale jak známo odměny jsou jenom tři! Dovolujeme si vám oznámit že na prvním místě je slečna Ellen Blacková a již zítra si vyzvedne svou výhru a to pět letenek na Twikki,LCD televizor a pozvánku na V.I.P účast v klubu Effect club a . Na 2. místě skončila paní Bella Taylorová! Já: M-m-mami!!! Matka: No co ! :D Já: A-a-ale.....Pak jsem jenom zírala :D . TV: Paní Bellu Taylorovou také prosíme aby si zítra převzala 4 letenky na Twikki a zdarma pobyt v hotelu na Twikki a 10 000 simoleonů. Na třetím místě se nám umístila pladá paní Lusy Simonová která si vysloužila také pobyt v tomto hotelu na Twikki a také 4 letenky přímo na ostrov!
Já: A-a-a...Matka: Ale já jsem na služební cestě když vy budete na Twikki takže si s sebou můžeš vzít tady pana Richieho ale jede i Josh a Lisa takže buďte slušní! Já: Jo mami! Lisa: Juchůůů! Jedeme na Twikki! :D Matka: Kate,už je 8, a já musím jít ještě něco zařídit do práce tak se tady to postarej ale já mám ještě hodinu čas ale potřebuju si na PC dát nějaké dokumenty a vytisknout si faktury a nějaké reklamy tak zatím udělej večeři prosimtě. Já: Jo.
Šla jsem do kuchyně a Lisa si šla do pokoje . Vyndala jsem si z ledničky nějaký věci a z poličky jsem vyhrabala špagety a začala kuchtit ...:D Asi za hodinu jsem to konečně měla hotový...Já: Mamíí! Lisó!!! Richie!!! Večeře ! :D Pak všichni přišli ...teda až na Richieho kterej se ještě oblíkal =D
Všichni až na Richieho jsme si sedli a jedli =D pak přišel i Richie a přidal se =D ... Potom matka odešla a zase zazvonil telefon. Šla jsem to zvednout.
Ozval se mi Josh! Josh: Ahojky Katísku můj malej! Já: Ty ha*zle! Josh: takže hele,jestli na mě nebudeš milá,říkat mi ahoj oslovovat mě tak jak jsme se dohodli a budeš mít kecy když tě tak hezky ****ám a nebo když tě budu například lívat - a vzpomeň si jak je to dobrý a jak si mě můžeš pochvalovat ale i jiný věci co jsem ještě nejmenoval ale to ty chápeš! Já: tak co? Nic! Nech mě! Josh: Né,pleteš se, žádný nic ! Jestli se mi tvoje chování nebude líbit a nebudeš semnou ****t sama od sebe a budu muset já tebe někam dotáhnout a tak dále a nebude se mi líbit tvoje chování tak Lisu i toho Richieho odprásku! Já: A-a-ale!!!Josh: Takže ty mi neřekneš ahoj a nebudeš hodná? Já: A-a-ahoj. Řekla jsem hlasem jako kdybych ho chtěla sbalit. Josh: No vidíš že to jde! Já večer přijdu neboj se! Já: To budu ráda! Josh: Už jsem myslel že řekneš něco jinýho a přijdeš o sestru! Já: Tobě bych přece nic jinýho neřekla! Josh: No jo! Miluju tě Kate a to ti večer ukážu že to myslim vážně! Já: No tak to jsme se zasmáli! Josh: Myslíš? Já: Joshi! Pak jsem to radši položila a šla jsem do kuchyně dojíst t večeři. Richie: Hele Kate, já musim jít pro....No prostě si pro něcu musim dojít domů . Já: Ale ...Vratíš se doufám? Richie: No když chceš tak jo. Ale asi až ráno nebo nějak v noci :D . Já : No ok. Richie: Pa! Já: Ahoj... Pak jsem se chvilku bavila s Lisou ale pak přiřšel Josh!
Bez jedinýho slova mě zezadu chytil za ruce a odtáh ke mě do pokoje. Sundal si triko a jeany a začal mě líbat! Já: nech toho! Josh: Ale ale ale! Pak mě shodil na zem a vytáhnul pistoli! Chytil jí do jedný ruky do druhou se snažil mi vzít tílko , já jsem se tam nějak zasekla aby mi ho nemoh vzít ale on na mě zase namířil tu pistoli a vlepil mi facku. Když jsem se nemohla ani hnout dosáhnul toho čeho chtěl a začal semnou zase *****! :O Pak mi zase vlepil asi pět facek a odešel.!!!
Najednou někdo zazvonil. Rychle jsem se oblíkla a šla otevřít.
Venku byl Richie . Richie: No ahoj lásko! Já: Ahoj zlato!!! Poď dovnitř prosimtě! :D Richie: Jo.
Pak si Richie sednul a koukal se na televizi a já jsem se šla vykoupat :D ....Pak jsem se zase oblíkla a šla za Richiem.
Sedla jsem si a....Richie: Miluju tě ! Já: Já tebe taky. Richie: Sluší ti to. Já: Dík. Richie: A co s tim uděláme? Já: No to já nevim . :D Richie: Ale já jo , zlato. Pak mě shodil a začali jsme se tam líbat :D ... Najednou ale..........
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 terezka-xp terezka-xp | E-mail | Web | 3. února 2011 v 21:00 | Reagovat

super!

2 terezka-the-sims terezka-the-sims | 4. února 2011 v 8:44 | Reagovat

Dík! Další díl spojujeme s Lusy okey? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.