Komix Kate : 15.díl - Tady tvůj Josh!

11. února 2011 v 13:36 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 15.díl - Tady tvůj Josh!

Vzbudila jsem se až ráno!Něco mě přinutilo abych vyšla z pookje... Šla jsem si teda pro pití a kouknout se jestli je Lisa ok. Když jsem ale vyšla z pokoje na chodbu byl tam Josh a držel Lisu! Já: Nééééé! Josh: Ale jó! Lisa: Ááá! Pomooc!!! Já: Pusť jí ty...Ty..Ty jeden...Mizernej haj*le! Josh: Ale,ale,alé! Tak si vyber! Buď jí nebo TEBE! Já: Mě! Lisa: A,a,ale K,k,kate! Já: Klid,neboj se prosimtě! Pak jsem Lisu pevně chytla,vyškubla se Joshovy a běžela jsem s Lisou do pokoje.
Šla jsem se oblíknout a pak přišel Richie. Richie: Ahoj lásko! Já: He...Ahoj. Richie: Děje se něco? Já: No...Eh...Josh...On... Richie: Co ten slizák zase udělal? Já: Chtěl Lisu...Ehm... Víš co. A mě taky! Richie: Tak a už toho mám akorát tak dost! Ať zapomene na to že v životě ještě někomu něco udělá! Dotkne se tě a vlastnorčně ho už zabiju! Já: Richie...Ale...Co když Lise,mě,tobě nebo někomu jinýmu něco udělá? Richie: Neboj. Najednou mi zazvonil mobil. Já: Haló? Hlas: Ahoj Kate! Večer tě očekávám zlato! Já: Ááááááááááá! Richie mi hned vzal mobil. Josh: Katísku! To jsem já,tvůj Josh! Richie: To si neměl dělat! Richie to položil mobil mi vrátil,chytil mě za ruku a šel semnou zase na chodbu.
Stál tam Josh!!! Richie: Ty jeden zm*de! Josh: Parchante mizernej! Pak mi Josh mi dal facku. Já: Áu! Josh: Drž hubu št**ko! Richie: Nech jí sakra!!! Pak se tam asi 20minut hádali. Pak mě Richie odtáhnul pryč od něj. Richie: Poď,radši pudeme na chvilku pryč,nehci aby se ti tady něco stalo což je nemožný když je tady ten Josh. Já: Hm.... Liso! Lisa: Co je? Já: Pojď jdeme ven! Lisa: Joo..A může jít s náma i Jerry? Já: Jestli mu to Lusy dovolí tak ať jde taky! Lisa: Juchůůůů!
Když jsme se Lisa,Jerry,Richie a já připravili šli jsme ven. Já: Kam pudeme? Richie: Objednal jsem let vrtulníkem a nějakou plavbu nebo co :D . Já: Aha . Asi za pět minut přijelo nějaký auto. Richie: Liso! Lisa: Jerry,už jedemé! Já: Klídek. Řidič toho auta : Dobrý den, to vy jste si objednali ten let a plavbu? Richie: Ano. Řidič: Omlouvám se. Loď měla menší nehodu, a proto se plavba ruší a bude až za 20 minut. Richie: Pane bože! Řidič: Tak já jedu a až bude možné uskutečnit plavbu vrátím se pro vás a dopravím vás tam. Richie: Děkujeme!
Richie kousek popošel a přitáhnul si mě blíž k sobě. Richie: Kate,já...Přemýšlel jsem o tom dítěti a myslím...Že by sis ho asi fakt měla nechat...Měla si pravdu. Já: Stejně bych si to nechala. I kdybych na to byla sama a ty bys semnou skončil a nechal mě v tom. Richie: To bych nikdy neudělal! Já: Hmm...
Po 15ti minutách:

Já: Hele! Už jede to auto. Jedeme na tu plavbu! Lisa: Juchů! Jerry: Jé! Já se tak těšim! Lisa: Já taky! Jerry Lisu obejmul jako kdyby byli odjakživa nejlepší kámoši. Pak se oba rozběhli do auta. Pak jsem si sedla i já a Richie a jeli jsme. Pak jsme ještě šli na ten let vrtulníkem a asi za šest hodin jsme se teprve vrátili. Richie: Tak co, líbilo se vám to? Lisa: Jóó! Jerry: Bylo to fakt dobrý! A jak ta loď měla to prosklený dno! Já jsem vždycky chtěl bejt námořník! Já: Jo,bylo to pěkný. Richie: Tak to jsem rád. Na zejtra bych mohl zase něco sehnat,co řikáte? Lisa: A bude moct jít i Jerry? Richie: Samozřejmě! Lisa a Jerry: Joooooooooooooooo! Já: Liso,ty jdi s Richiem do hotelu a ty pojď semnou ty námořníku. Jerry: Ano. Já jsem Jerryho dovedla k němu do pokoje a dala jsem ho Lusy. Když jsem šla ke mě do pokoje vylezl přede mě Josh a vytáhl nůž! Já: Pomóóóc!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ssssimpsonovi ssssimpsonovi | Web | 11. února 2011 v 18:10 | Reagovat

Ahoj, přál/a sis abych ti ohodnotil blog a už jsem to udělal :) tady to máš:
http://ssssimpsonovi.blog.cz/1102/38-hodnoceni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.