Kdo jsou Simíci

8. února 2011 v 9:25 | terezka-the-sims (zdroj: http://www.sims3.cz/ |  Kdo jsou Simíci?
Zdroj: http://www.sims3.cz/

Kdo jsou simíci

Počítačová hra The Sims je vlastně taková simulace skutečného života od Willa Wrighta, Electronic Arts a Maxis. Hráč provádí Simíky (postavy ve hře) jejich životem od narození až do smrti. Můžeme si vytvořit detailní vzhled Simíka tak, aby vypadal třebo jako váš známý nebo dokonce jako vy. O vašeho Simíka se musíte starat, takže musíte dbát o jeho potřeby (hlad, hygiena, potřeba WC, zábava atd.). Také mu musíte postavit plnohodnotný dům, takže smíte postavit několik místností a do nich vkládat různé druhy nábytku, např. kuchyňské linky, gauče, toaletu. Hra nabízí opravdu velké množství objektů do hry.

Důležitý je také Simíkův osobní život. V celém Simíkovském městečce (v The Sims 3 nese název Údolí západu slunce) je spousty dalších Simíků, kteří hledají svůj protějšek. Můžete vašeho Simíka seznámit s vybraným protějškem a pak mít děti, tudíž budete přecházet z generaci na generaci. Hra tedy končí, pokud vám vymřeli všechny generace, ale to se stává opravdu zřídka. 

Váš Simík vypadá a chová se jako člověk a vy máte v rukou jeho život. Je na vás, jaké mu vyberete zaměstnání, s kým ho seznámíte, jaké mu dáte vlastnosti a vzhled. Hra nabízí i spousty jiných realistických aktivit. Ve hře můžete zažít nevěru, hádky, romantické scény, domácí pohromy jako požáry nebo krádeže, nečekané úmrtí třeba při opravě elektrických zásuvek apod. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.