Chytání motýlů - The Sims 3

8. února 2011 v 8:57 | terezka-the-sims (zdroj:??? |  Sbírání a chytání v The Sims 3

Zdroj: ???

Chytání motýlů v The Sims 3


Kolik a jaké druhy motýlů lze chytit v základní hře Sims 3?
Ve hře The Sims 3 lze nalézt deset druhů motýlů. Jedná se o otakárka, můru (kterou však hra při jejím chycení označí za mola), babočku zefír, babočku admirála, misionářsky modrého motýla, královskou babočku, otakárka azurového, běláska zebrovaného, stříbrňáska různoskvrnitého a duhového motýla.

Kde lze chytit jaké druhy v Sunset Valley
U některých druhů motýlů je jejich výskyt náhodný a tak se Vám nemusí zobrazovat na níže popsaném místě. Při začínání s chytáním motýlů je nejlepší si koupit Pomocníka sběratele za 40 000 bodů celoživotního štěstí a hned poté jít navštívit Stonehange, neboť u něj se nachází mnoho druhů na jednom místě a dá se zde nalézt i jeden druh hmyzu a dva drahokamy. Konkrétně zde lze chytit otakárka, otakárka azurového, misionářsky modrého motýla, babočku zefír a stříbrňáska různoskvrnitého.
Můru lze chytit vedle mauzolea na hřbitově.
Babočku admirála lze nalézt u bílého domu nad Sluneční pláží.
Královská babočka je na výběžku trávy do pláže za domem s velkým bazénem na Pláži u starého mola.
Běláska zebrovaného lze chytit na cestě od Gothových směrem k rybníčku Pinochle a to mezi dvěma stromy, které stojí u druhého kamene směrem od silnice k rybníčku.


Chytání motýlů v The Sims 3 Cestovní horečka

Kolik a jaké druhy motýlů lze chytit v Sims 3 Cestovní horečka?
Ve hře The Sims 3 Cestovní horečka lze nalézt některé motýly ze základní hry a k tomu ještě šest nových druhů a to po dvou v každé zemi. V Egyptě lze chytit můru z krypty a motýla Kleopatru, v Číně bambusového motýla a motýla Pothantus Pava a ve Francii světloleta a motýla hnědého ostruháka.

Kde lze chytit jaké druhy v Cestovní horečce
V tomto datadisku je výskyt motýlů a hmyzu celkem řídký, takže pokud máte pomocníka sběratele, tak Vám nebude dělat větší problém všechny druhy v krátké době najít.
Pokud by jste však i přesto měli s nějakým druhem problémy, tak to napište do komentářů a oblast kde ho lze najít sem bude doplněna.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.