Únor 2011

Komix Kate - 19.díl : Kdo je tam?

26. února 2011 v 9:52 | terezka |  KOMIX-Kate


Komix Kate - 19.díl : Kdo je tam?

Někdo zaklepal. Šla jsem rychle otevřít a....Stála tam naše sousedka (Marie Settilová) Já: D-d-dobrý d,d,den! Settilová: Ahoj,Kate! Máš doma pana otce? Já: Petera? Marie: Ne,myslím Joshe! Já: Ne,ten je v práci...Mám mu něco vyřídit? Marie: Nemusíš. Ale...Josh chtěl zabít mojí dceru,Ellen! Já: Cože?! Marie: Ano... Já: Ten haj*l! Marie: Kate,tebe snad taky?! Já: J-j-jo! Marie: A nahlásila jsi to na policii? Já: Ne. Prej když to někomu řekneme tak že nás zabije! Marie: VÁS?! Já: Ano...Mě a Lisu! A když jsme byli na twikki tak tam mě a paní...Eh...Lusy Simonovou....Marie mi skočila do řeči. Marie: Já vím. Lusy znám... No nic. Omlouvám se že jsem rušila,já už půjdu, tak ahoj! Já: Nashledanou....


Pak jsem se šla na něco kouknout na PC. Chvilku jsem tam potom hrála nějakou hru a pak jsem šla do koupelny...


Asi za hodinu jsem vyšla,oblíkla jsem se a běžela jsem ke mě do pokoje.


Byl tam Richie...Richie: Koho pak to tady mam? Já: Ahoj! Richie mi ani neodpověděl a chytil mě kolem pasu chvilku koukal do země ale pak....Richie: Kate,víš...Mluvil jsem s tvojí matkou kvůli tomu bytu...Já: A jak to dopadlo? Richie: Úžasně! Ale....

Komix Kate : 18.díl - To ne!

18. února 2011 v 9:17 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 18.díl - To ne!
Slyšela jsem z mojeho pokoje nějakou ránu tak jsem se oblíkla a běžela jsem tam.
V pokoji byl Josh! Já: Co tady děláš?! Okamžitě vypadni! Josh: No jo krásko,jenom si tady něco vezmu a pudu! Já: Co by sis TADY bral? Josh: Přece tebe čiči! Já: To ti tentokrát nevyjde! Josh: Myslíš? Já: Vim! josh se nas*al a chytil mě za vlasy. Já: Áááu! Josh: Zvykej si holčičko! Začala jsem pomalu couvat,Josh mě pustit a šel dopředu a čuměl na mě. Najednou jsem si teprve uvědomila že jsem u zdi a nemám kam couvat. Beznadějně jsem se spustila na zem...Bylo mi jasný že z tohodle se jen tak nedostanu...NAŠTĚSTÍ ale přišel Richie že mě prej hledá...Začali si tam s Joshem nadávat ale pak jsem mohla zdrhnout...
Šla jsem do obýváku a pustila jsem si DVD. Když to zkončilo došla jsem se převlíknout a pak jsem se vrátila k TV.
Pak přišel Richie a začli jsme se tam líbat najednou ale......

Komix Kate : 17.díl - Jsem tvoje holka!

17. února 2011 v 10:49 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 17.díl - Jsem tvoje holka!

Komix Kate : 16.díl - Nastupovát!

13. února 2011 v 10:38 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 16.díl - Nastupovát!
Naštěstí hned přiběhl Richie. Josh mě ale chytil a ten nůž mi dal na krk a chtěl mě zabít! Richie mu vlepil a ten nůž mu vytrhl z ruky. Richie: Nech jí! Josh: Ty jeden hnusnej parchante! Richie: Yeah! To by možná mohlo zajmat policajty,co řikáš?! To máme pokus o vraždu a ještě asi dalších 1000 věcí! Josh: A do p*dele! Pak rychle začal někam zdrhat protože se asi bál že na něj Richie fakt zavolá policajty...Já: Díky Richie! Richie: Nemáš vůbec zač! A teď už poď do pokoje. Já: Jo..
Lehla jsem si na postel vedle Richieho. Richie: Kate...Zejtra se vracíme do White City. Já: No,jo. Ale mě se ták nechce! Já bych tady mohla snad i žít...Je to tady fakt pěkný... Richie: Hele...Můj bratr,jemu je 20 a nějakej jeho kámoš mu prej nabízel nějakej dům tak jsem chtěl...Jestli jako...Až se ti narodí to....To dítě tak že by jsme tam mohli bydlet...Já: A-a kde a něj vezmem? Richie: Neboj,to bych zařídil já. Mohla bys tam mít i Lisu a...No kdybys chtěla tak i matku. Já: Lisu bych tam mít musela! Ale matka...Richie: Ta by měla pokoj pro sebe a chodila by do práce,to by nebyl žádnej problém! Já: No...Já nevim...Ono to neni tak lehký. Richie: Já vim...

Já: Ale...Když by mi to matka dovolila a mohli by jsme tam bejt tak ráda. Richie: Jo,je to tam fakt pěkný a docela velký takže by měl prcek i víc místa! Já: No... Richie: Přemejšlel jsem...Jak se to bude jmenovat? Já: No holka by mohla bejt třeba Clara,Ashley,Clare...Já nevim...A kluk .... To bys mohl vymyslet ty! Richie: No to si vybrala toho pravýho! Já: Ale,ale,ale! Richie: Lucas,Adam,Patrick...Co já vim... Já: To je jedno...Ještě je čas...Richie: Mno!
Pak jsme se spolu jaksi...vyspali a pak Richie zhasnul...Já: Proč zhasínáš? Richie: Spi už. Já: Hmm....
Po chvilce se to Richiemu povedlo a já jsem usnula...Pak spal i on...Ráno mě vzbudil teprve v 5! Já: Co blázníš? Richie: Vztávej...V 11 tady bude aerotaxi,tak ať si Lisa může ještě hrát...Nějaký věci už jsem sbalil ale teď mi s tim už fakt musíš pomoct. Já: To seš hodnej,díky...Jojo pomůžu....Pak jsem lenivě vylezla z postele o oblíkla jsem se.
Chvilku jsem se tam s Richiem bavila a pak mě začal líbat. Já: Richie! Richie: No jo pořád... Pak jsem s ním šla balit ty věci...
Asi za hodinu jsme to ukončili a Richie se na mě zase pověsil...Když se už 'vylíbal' :D šli jsme za Lisou...
Šli jsme s ní ven a seděli jsme u moře...Chvíli jsme se bavili a Richie se semnou bavil i o tom době od toho jeho kámoše a tak no...:D
Pak jsme se šli ještě koupat ale bylo tam strašně moc simíků ale po chvilce přijelo aerotaxi a Richie došel do hotelu pro věci.
Pak jsme šli k silnici a čekali na Lisu která za asi dvě minuty přiběhla. Pak jsme si sedli to aerotaxi a jeli jsme do White City....

Komix Kate : 15.díl - Tady tvůj Josh!

11. února 2011 v 13:36 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 15.díl - Tady tvůj Josh!

Vzbudila jsem se až ráno!Něco mě přinutilo abych vyšla z pookje... Šla jsem si teda pro pití a kouknout se jestli je Lisa ok. Když jsem ale vyšla z pokoje na chodbu byl tam Josh a držel Lisu! Já: Nééééé! Josh: Ale jó! Lisa: Ááá! Pomooc!!! Já: Pusť jí ty...Ty..Ty jeden...Mizernej haj*le! Josh: Ale,ale,alé! Tak si vyber! Buď jí nebo TEBE! Já: Mě! Lisa: A,a,ale K,k,kate! Já: Klid,neboj se prosimtě! Pak jsem Lisu pevně chytla,vyškubla se Joshovy a běžela jsem s Lisou do pokoje.
Šla jsem se oblíknout a pak přišel Richie. Richie: Ahoj lásko! Já: He...Ahoj. Richie: Děje se něco? Já: No...Eh...Josh...On... Richie: Co ten slizák zase udělal? Já: Chtěl Lisu...Ehm... Víš co. A mě taky! Richie: Tak a už toho mám akorát tak dost! Ať zapomene na to že v životě ještě někomu něco udělá! Dotkne se tě a vlastnorčně ho už zabiju! Já: Richie...Ale...Co když Lise,mě,tobě nebo někomu jinýmu něco udělá? Richie: Neboj. Najednou mi zazvonil mobil. Já: Haló? Hlas: Ahoj Kate! Večer tě očekávám zlato! Já: Ááááááááááá! Richie mi hned vzal mobil. Josh: Katísku! To jsem já,tvůj Josh! Richie: To si neměl dělat! Richie to položil mobil mi vrátil,chytil mě za ruku a šel semnou zase na chodbu.
Stál tam Josh!!! Richie: Ty jeden zm*de! Josh: Parchante mizernej! Pak mi Josh mi dal facku. Já: Áu! Josh: Drž hubu št**ko! Richie: Nech jí sakra!!! Pak se tam asi 20minut hádali. Pak mě Richie odtáhnul pryč od něj. Richie: Poď,radši pudeme na chvilku pryč,nehci aby se ti tady něco stalo což je nemožný když je tady ten Josh. Já: Hm.... Liso! Lisa: Co je? Já: Pojď jdeme ven! Lisa: Joo..A může jít s náma i Jerry? Já: Jestli mu to Lusy dovolí tak ať jde taky! Lisa: Juchůůůů!
Když jsme se Lisa,Jerry,Richie a já připravili šli jsme ven. Já: Kam pudeme? Richie: Objednal jsem let vrtulníkem a nějakou plavbu nebo co :D . Já: Aha . Asi za pět minut přijelo nějaký auto. Richie: Liso! Lisa: Jerry,už jedemé! Já: Klídek. Řidič toho auta : Dobrý den, to vy jste si objednali ten let a plavbu? Richie: Ano. Řidič: Omlouvám se. Loď měla menší nehodu, a proto se plavba ruší a bude až za 20 minut. Richie: Pane bože! Řidič: Tak já jedu a až bude možné uskutečnit plavbu vrátím se pro vás a dopravím vás tam. Richie: Děkujeme!
Richie kousek popošel a přitáhnul si mě blíž k sobě. Richie: Kate,já...Přemýšlel jsem o tom dítěti a myslím...Že by sis ho asi fakt měla nechat...Měla si pravdu. Já: Stejně bych si to nechala. I kdybych na to byla sama a ty bys semnou skončil a nechal mě v tom. Richie: To bych nikdy neudělal! Já: Hmm...
Po 15ti minutách:

Já: Hele! Už jede to auto. Jedeme na tu plavbu! Lisa: Juchů! Jerry: Jé! Já se tak těšim! Lisa: Já taky! Jerry Lisu obejmul jako kdyby byli odjakživa nejlepší kámoši. Pak se oba rozběhli do auta. Pak jsem si sedla i já a Richie a jeli jsme. Pak jsme ještě šli na ten let vrtulníkem a asi za šest hodin jsme se teprve vrátili. Richie: Tak co, líbilo se vám to? Lisa: Jóó! Jerry: Bylo to fakt dobrý! A jak ta loď měla to prosklený dno! Já jsem vždycky chtěl bejt námořník! Já: Jo,bylo to pěkný. Richie: Tak to jsem rád. Na zejtra bych mohl zase něco sehnat,co řikáte? Lisa: A bude moct jít i Jerry? Richie: Samozřejmě! Lisa a Jerry: Joooooooooooooooo! Já: Liso,ty jdi s Richiem do hotelu a ty pojď semnou ty námořníku. Jerry: Ano. Já jsem Jerryho dovedla k němu do pokoje a dala jsem ho Lusy. Když jsem šla ke mě do pokoje vylezl přede mě Josh a vytáhl nůž! Já: Pomóóóc!!!

The sims 3 - Po setmění

11. února 2011 v 9:00 | terezka-the-sims (zdrojhttp://www.abcgames.sk |  The sims 3 Late night
Zdroj: http://www.abcgames.sk/?p=hry_zobraz&id=13976
Late night 


Dodatek, který hráčům otvírá dokořán centrum města, které žije rušným a aktivním nočním životem.
Simíci se vydají na nejvyhlášenější večírky budou vrážet do celebrit, po práci se bavit v barech, vyrážet na tour se svými kapelami, relaxovat ve vířivkách a pátrat po tom, co nebo kdo se skrývá v šeru, když zhasnou světla a město zahalí tma.

Hráči budou moci vyrazit se simíky do rušných ulic města, kde se z nich stanou místní celebrity, členové hudební skupiny, špičkoví barmani, režiséři a kdo ví, co ještě.
Po získání přístupu do nejlepších klubů ve městě si budou muset osvojit to správné chování, jinak je čeká nekompromisní zásah vyhazovačů a hledání dalšího, méně noblesního způsobu, jak se dostat na seznam pozvaných hostů.
Pokud má Simík rád veselou společnost, může obtáčet jako exkluzivní kluby, tak i obyčejné hospody, nebo pokud dává přednost životu na hraně, má možnost začít pátrat po tajemstvích upírů.

Komix Kate : 14.díl - Já jsem....

10. února 2011 v 17:23 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 14.díl - Já jsem....
Udělalo se mi strašně blbě a zavolala jsem Richiemu... Asi za 10minut přišel. Richie: Co je , Kate? Já: Richie! Já....Já...Pak už jsem viděla jenom tmu...
Probudila jsem se .... V nemocnici a vedle postele stál Richie a nějakej doktor! Doktor: Paní...Eéé...Já: Taylorová. Doktor: Já jsem Winter. Můsím vám říct že...Já: Co se stalo? Doktor: Paní Taylorová...Gratuluji vám,jste těhotná! Já: C-c-c-c-co-o? Richie: No,jo,Kate! Doktor: No,jste ve 3. měsíci. Já: A-a-alé...(berte to prostě tak jako že je s Richiem tak 4 měsíce ) =D .. Pak Richie zavolal taxi a jeli jsme zpátky do hotelu.

(Po 5ti hodinách . )


Lisa: Kde jsi byla? Já: Víš...Já...Sem těhotná!!!Byla jsem v nemocnici a....Lisa: C-c-cože? T-t-ty jsi jako fa-fa-fa-fakt těhotná?!Začala Lisa koktat. Já: Bohužel jo. Lisa: A...S kym? Já: No s Richiem. Lisa: Aha...Já: Pojď,pudeme ven. Lisa: Tak jo.. Pak přiběhl Richie. Richie: Kate,asi bys teď neměla chodit ven. Já: Ale zlato,musim pohlídat Lisu! Richie: Neboj,já ti jí pohlídám,ale ty radši jdi do pokoje . Měla by ses uklidnit po tom co jsi to zjistila. Já: Asi máš pravdu. Richie: Né asi ale určitě,věř mi. Já: No dobře. Richie: Kate,musíme si ale ještě promluvit! Já: Stalo se snad něco?,? ...Richie: Ehm...ani ne ale...Liso,jdi si zatím na chvilku hrát do pokoje. Jenom si s Kate promluvim a pudeme ven. Lisa: Jóóó! Pak Lisa poslušně odešla do pokoje. Když byla pryč Richie mě beze slov chytil za ruce a zvedl mě. Najednou mi dal hlavu tak abych nic neviděla , začalo mi to docela nahánět hrůzu a začala jsem se bát že mě třeba...Zabije,znásilní jako Josh , něco mě nebo Lise udělá! Hlavou se mi honily tisíce myšlenek...Najednou ale.....

Richie mě naštěstí položil na zem,já jsem tam stála a koukala jsem na něj. Richie: Ták! Vystupovát! Já: ježiši! Richie: Klídek holká! Já: Hm! Richie: No táák! Pššššt! Pak sen se tam s Richiem líbala atd =D ... Richie: Tak nic,já už pudu...Tvoje sestra na mě čeká. Já: No jo. Richie: Jo ještě něco! Málem sem zapoměl. Najednou Richie zblednul. Já: Co se děje? Je to kvůli...Tomu dítěti? Richie: Myslím...Že by sis to neměla nechat! Já: Tak na to zapomeň! Chceš abych zabila naše dítě?! Richie: Ale já sem to tak nemyslel lásko! Já: A jak si to teda myslel? Že bych do dala do děcáku? začala jsem brečet a Richie vypadal docela divně. Richie: Zatim je čas...Promluvíme si o tom později. Teď už jdu za tou Lisou! Já: Ne,neni čas! A nikdy nebude! Já to dítě nikam nedám! Prostě si ho nechám a sim to hasne! Richie: Ach jo, Kate. Pak odešel a já jsem si lehla na postel...Za chvilku jsem usnula...

The sims 3 medieval :)

9. února 2011 v 8:49 | terezka-the-sims (zdrojhttp://www.abcgames.sk |  The sims 3 Medieval
The sims 3 medieval 

Zdroj: http://www.abcgames.sk/?p=hry_zobraz&id=14001


Samostatný přídavek do Sims série, s vlastním prostředím a zákonitostmi přizpůsobenými středověku.
Sims přibudou možnosti, jaké si dosud užívají hráči strategií a RPG her, kde budou ovládat celé království a dostanou i questy.

Hráči budou moci expandovat své království, zvelebovat jej, dobývat další země, budou si vybírat zda se budou více věnovat svým poddaným, léčit jejich, nebo své cestě za slávou v různých questech.
Chybět nebude obchodování, turnaje, královská svatba, nepřátelský kouzelníci a vše co k středověku patří.

Nad běžnými obyvateli se budou vyjímat rytíři, jejichž budou moci hráči upravovat, určovat jejich silné a slabé stránky.
Stejně budou moci mít i dítě, které se jednou stane jejich následovníkům.

Kdo jsou Simíci

8. února 2011 v 9:25 | terezka-the-sims (zdroj: http://www.sims3.cz/ |  Kdo jsou Simíci?
Zdroj: http://www.sims3.cz/

Kdo jsou simíci

Počítačová hra The Sims je vlastně taková simulace skutečného života od Willa Wrighta, Electronic Arts a Maxis. Hráč provádí Simíky (postavy ve hře) jejich životem od narození až do smrti. Můžeme si vytvořit detailní vzhled Simíka tak, aby vypadal třebo jako váš známý nebo dokonce jako vy. O vašeho Simíka se musíte starat, takže musíte dbát o jeho potřeby (hlad, hygiena, potřeba WC, zábava atd.). Také mu musíte postavit plnohodnotný dům, takže smíte postavit několik místností a do nich vkládat různé druhy nábytku, např. kuchyňské linky, gauče, toaletu. Hra nabízí opravdu velké množství objektů do hry.

Důležitý je také Simíkův osobní život. V celém Simíkovském městečce (v The Sims 3 nese název Údolí západu slunce) je spousty dalších Simíků, kteří hledají svůj protějšek. Můžete vašeho Simíka seznámit s vybraným protějškem a pak mít děti, tudíž budete přecházet z generaci na generaci. Hra tedy končí, pokud vám vymřeli všechny generace, ale to se stává opravdu zřídka. 

Váš Simík vypadá a chová se jako člověk a vy máte v rukou jeho život. Je na vás, jaké mu vyberete zaměstnání, s kým ho seznámíte, jaké mu dáte vlastnosti a vzhled. Hra nabízí i spousty jiných realistických aktivit. Ve hře můžete zažít nevěru, hádky, romantické scény, domácí pohromy jako požáry nebo krádeže, nečekané úmrtí třeba při opravě elektrických zásuvek apod. 

Chytání brouků - The Sims 3

8. února 2011 v 8:59 | terezka-the-sims (zdroj:??? |  Sbírání a chytání v The Sims 3
Chytání brouků

Zdroj: ???

Kolik a jaké druhy brouků lze chytit
Ve hře The Sims 3 lze nalézt deset druhů brouků. Jedná se o švába, listokaze obecného, potápníka, skarabea, ostrorepa, roháče, mandelinku, berušku, světlušku a duhovníka.

Kde lze chytit jaké druhy
U některých druhů brouků je jejich výskyt náhodný a tak se Vám nemusí zobrazovat na níže popsaném místě. Pokud tedy máte problém nějakého brouka najít, kupte si Pomocníka sběratele za 40 000 bodů celoživotního štěstí a s ním ho již určitě najdete.
Švába lze chytit u sídla zlodějů (u Společnosti pozoruhodné občanské skladiště).
Beruška se ve hře nachází v hojném počtu a lze jí najít třeba u rybníčku v Centrálním parku a to u zdi parku směrem ke knihkupectví.
Roháče lze chytit za Malým korsickým bistrem (u zdi směrem k moři).
Světluška je na několika místech na Zahnuté pláži.
Listokaz obecný je u radnice nalevo od jejího vchodu.
Ostrorepa lze chytit na Zahnuté pláži a to v té její části která je dál od města.
Skarabea můžete chytit cestou pro ostrorepa a světlušku, neboť ho lze najít na cestičce směrem k Zahnuté pláži a to na její pravé straně v místech, kde za jejím prvním ohybem jsou po levé straně cesty tři plamy a po pravé jedna.
Potápník se nachází u Ledových vodopádů a to mezi třemi velkými kameny po levé straně vodopádů.
Mandelinku lze nalézt za domem Andrewsových, ke kterému se dostane tak, že půjdete/pojedete od radnice směrem dál od moře a hned na první odbočce zahnete doleva či doprava (v závislosti na tom po které straně radnice se vydáte) a v polovině silnice na kterou jste zahnuli je po levé straně strom obklopený růžovými keři a u něj najdete mandelinku, která se tu ale občas střídá s beruškou.


Chytání brouků v The Sims 3 Cestovní horečka

Kolik a jaké druhy brouků lze chytit
Ve hře The Sims 3 Cestovní horečka lze nalézt některé brouky ze základní hry a k tomu ještě tři nové druhy a to po jednom v každé zemi.
Ve Francii lze chytit tesaříka, v Egyptě skaraba a v Číně zákeřnici červenou.
Díky špatnému českému překladu tak lze chytit skaraba dvakrát a to jednou v základním sousedství (kde ve skutečnosti ovšem chytíte Rhinocerous Beetle) a jednou v Egyptě (kde je již překlad správný).

Kde lze chytit jaké druhy v Cestovní horečce
V tomto datadisku je výskyt motýlů a brouků celkem řídký, takže pokud máte pomocníka sběratele, tak Vám nebude dělat větší problém všechny druhy v krátké době najít.
Pokud by jste však i přesto měli s nějakým druhem problémy, tak to napište do komentářů a oblast kde ho lze najít sem bude doplněna.


Chytání motýlů - The Sims 3

8. února 2011 v 8:57 | terezka-the-sims (zdroj:??? |  Sbírání a chytání v The Sims 3

Zdroj: ???

Chytání motýlů v The Sims 3


Kolik a jaké druhy motýlů lze chytit v základní hře Sims 3?
Ve hře The Sims 3 lze nalézt deset druhů motýlů. Jedná se o otakárka, můru (kterou však hra při jejím chycení označí za mola), babočku zefír, babočku admirála, misionářsky modrého motýla, královskou babočku, otakárka azurového, běláska zebrovaného, stříbrňáska různoskvrnitého a duhového motýla.

Kde lze chytit jaké druhy v Sunset Valley
U některých druhů motýlů je jejich výskyt náhodný a tak se Vám nemusí zobrazovat na níže popsaném místě. Při začínání s chytáním motýlů je nejlepší si koupit Pomocníka sběratele za 40 000 bodů celoživotního štěstí a hned poté jít navštívit Stonehange, neboť u něj se nachází mnoho druhů na jednom místě a dá se zde nalézt i jeden druh hmyzu a dva drahokamy. Konkrétně zde lze chytit otakárka, otakárka azurového, misionářsky modrého motýla, babočku zefír a stříbrňáska různoskvrnitého.
Můru lze chytit vedle mauzolea na hřbitově.
Babočku admirála lze nalézt u bílého domu nad Sluneční pláží.
Královská babočka je na výběžku trávy do pláže za domem s velkým bazénem na Pláži u starého mola.
Běláska zebrovaného lze chytit na cestě od Gothových směrem k rybníčku Pinochle a to mezi dvěma stromy, které stojí u druhého kamene směrem od silnice k rybníčku.


Chytání motýlů v The Sims 3 Cestovní horečka

Kolik a jaké druhy motýlů lze chytit v Sims 3 Cestovní horečka?
Ve hře The Sims 3 Cestovní horečka lze nalézt některé motýly ze základní hry a k tomu ještě šest nových druhů a to po dvou v každé zemi. V Egyptě lze chytit můru z krypty a motýla Kleopatru, v Číně bambusového motýla a motýla Pothantus Pava a ve Francii světloleta a motýla hnědého ostruháka.

Kde lze chytit jaké druhy v Cestovní horečce
V tomto datadisku je výskyt motýlů a hmyzu celkem řídký, takže pokud máte pomocníka sběratele, tak Vám nebude dělat větší problém všechny druhy v krátké době najít.
Pokud by jste však i přesto měli s nějakým druhem problémy, tak to napište do komentářů a oblast kde ho lze najít sem bude doplněna.


Sbírání drahokamů - The Sims 3

8. února 2011 v 8:56 | terezka-the-sims (zdroj:??? |  Sbírání a chytání v The Sims 3
Sbírání drahokamů
Zdroj: ???

Drahokamy které lze nalézt v The Sims 3

Kolik a jaké drahokamy lze ve hře nalézt
Ve hře The Sims 3 lze nalézt deset druhů drahokamů. Jedná se o žlutý safír, tanzanit, modrý topaz, smaragd, diamant, kouřový křemen, duhový drahokam, rubín, nádherný světélkující drahokam a růžový diamant.

Kde lze nalézt jaké druhy v Sunset Valley
Výborným pomocníkem pro hledání drahokamů je pomocník sběratele, který se dá koupit za 40 000 bodů celoživotního štěstí. S ním pro Vás nebude problém většinu drahokamů nalézt, protože se v sousedství nalézají v hojném množství. Jediným problémovým drahokamem tak je růžový diamant, který se objevuje jen jednou za den a to ještě pouze na jednom místě. U něj však existuje ještě jedna možnost jeho nalezení a to prohledávání popelnic vašich sousedů, je třeba se však zaměřit na popelnice bohatých Simíků.Drahokamy které lze nalézt v The Sims 3 Cestovní horečka

Kolik a jaké druhy drahokamů lze nalézt
Ve hře The Sims 3 Cestovní horečka lze nalézt některé drahokamy ze základní hry a k tomu ještě 13 nových druhů. Jedná se o alabastr, citrín, křemen, opál, lazurit, ametyst, klid duše, geoda, alabastr, tiberium, nefrit, tyrkys a septarie.

Kde lze nalézt jaké druhy v Cestovní horečce
Některé z nových drahokamů lze nalézt pouze v jedné z nových destinacií jako např. alabastr v Egyptě, ametyst ve Francii a lazurit v Číně, některé se dají najít ve všech prázdninových destinacích a některé se objevují i v základním sousedství.
Novým velkým pomocníkem při hledání drahokamů, které Vám chybí do sbírky, je přerážecí deska, kterou si může koupit v Číně. Pokud se totiž na ní naučíte přerážet desky z vesmírného kamene a splníte výzvu deskový terminátor (spočívající v přeražení 150 desek), tak tím získate velkou šanci, že při přeražení desky z vesmírného kamene se Vám u nohou objeví drahokam.Odpovědi na časté otázky týkající se sbírání drahokamů

Co se dá s drahokamy dělat?
Drahokamy si můžete vystavit ve vitríně (nákupní mód - třídit dle funkce - povrchy - vitríny), prodat je a nebo je nechat osekat do různých podob.

Kolik existuje druhů řezů?
Běžné drahokamy se dají ořezat do 8 řezů, kterými jsou řez smaragdový, oválný, hruškový, olovnicový, markýzův, křišťálové koule, briliantový a ve tvaru srdce.
Na začátku je však přístupný pouze smaragdový řez. Aby se odemkly další, je třeba dávat drahokamy osekávat (za určitý počet osekaných drahokamů, se odemkne další a další řez). Řez ve tvaru srdce se odemkne po sesbírání všech drahokamů.
Některé drahokamy jdou osekat jen do zvláštních řezů, je jimi geoda a septarie, které jdou osekat jen do tvaru vyleštěné praskliny a srdce, a tiberium, které jde osekat jen do tvaru srdce a spirály.

Mohu drahokamy nalézt i někde jinde než na zemi v sousedství?
Ano, drahokamy se sice vyskytují hlavně na zemi v sousedství, ale občas si můžete nějaký přinézt z průzkumu v katakombách, nalézt jej v popelnicích sousedů (v popelnicích bohatých sousedů jde nalézt i růžový diamant, který je jinak v sousedství jen těžko najitelný) nebo při přeřážení desek z vesmírného kamene (jen u datadisku Cestovní horečka).


Komix Kate : 13.díl - Love

7. února 2011 v 15:00 | terezka |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 13.díl - Love

Komix Kate : 12.díl - Nech mě!

4. února 2011 v 12:57 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 12.díl - Nech mě!
Přišel do pokoje Josh!!! Vytáhnul mě z postele pak mě pevně chytil a odvlekl mě do jinýho pokoje. Josh: Ahoj Katísku!!! Já: Buď zticha a nech mě!!!Josh: To nepude tak lehce kotě!!!
Pak mě ten hnusák slizkej začal líbat a pak mě zase chytil...
Zatáhnul mě do pokoje a shodil mě na postel,namířil na mě zase tu jeho pistoli a začal semnou zase ***at!!! :O Pak mě naštěstí nechal a já jsem rychle běžela pryč.
Zase jsem si lehla do mojí postele a asi za hodinu jsem usnula...Když jsem se probudila byla venku ještě tma a byly 4 ráno. Richie seděl na zemi u mojí postele a držel mi ruku. Já: Richie! Richie: Jéé,Kate.....Ahoj...Já: Ehm...Ahoj...Richie: Poď prosim za mnou . Já jsem se trochu podivila vylezla jsem z postele převlíkla jsem se a šla jsem za Richiem který mě vedl ven z hotelu...
Dovedl mě kousek od Lisy hradu z písku a ukázal prstem na vlny. Chvilku jsme je pozorovali a pak mě Richie chytil a přitáhnul k sobě a začal mě zase líbat .. Pak jsme tam chvilku stáli a asi za 15minut jsme se vrátili do hotelu....

Komix Kate : 11.díl - Kdo jsi?

4. února 2011 v 12:40 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate


Komix Kate : 11.díl - Kdo jsi?
Pak za mnou přišla Lisa. Lisa: KATE!!! Josh...On...Já: Co se děje? Lisa: No on ....Já: Liso,mluv prosimtě! Dělej! Mluv se mnou! Začala jsem hysterčit. Lisa: Chce nás zabít! Já: Neboj,nic se nestane! Řekla jsem abych Lisu uklidnila ale sama jsem tomu moc nevěřila. Pak jsem šla s Lisou za Richiem....
Já jsem si vzala plavny a šli jsme k moři. Na písku jsme si sedli a povídali si...Richie: Miluju tě Kate! Já: Já teba taky!!! Richie: No jo zlato... Lisa: A jéje...Já asi radši pudu...Já: Né! My už toho necháme...Řekla jsem protože jsem se bála že by Josh mohl zase začít řádi a Lisa by to nemusela přežít...Richie: No jo necháme si to na večer viď lásko? Já: Jo... Lisa: Tak dobře.
Pak jsem vlezla do moře a chvilku jsem si tam jen tak poplavávala. Pak ke mě připlaval i Richie s Lisou. Asi hodinu jsme tam byli a pak jsme vylezli.
Pak si Lisa rychle na plavky hodila tričko a sukni a běžela si stavět z písku hrad a hledat nějaký ty mořský potvory :D ...
Já s Richiem jsme se tam začali líbat...Pak jsem si sedla a pozorovala jsem chvilku moře a vlny...
Richie šel do hotelu se vykoupat a já jsem si v pokoji vzala jsem si nějakou deku a šla jsem se opalovat kousek od Lisy abych na ní viděla....Asi po půl hodině jsem se zvedla a deku sbalila a šla jsem jí vrátit do pokoje....
Lisa mě ukecala a šla jsem s ní a s Richiem se zase koupat ale bylo půl 5 a bylo tam dost lidí takže jsem musela být pořád u ní....Asi po dvou hodinách se začalo trochu stmívat a Lise už byla zima tak jsme se všichni vrátili do hotelu.
Pak jsem si v pokoji hrála s Lisou. Potom Lisa vytáhla hru Simíku nezlob se a asi pět krát jsme s ní já a Richie hráli. Najednou jsem si všimla že už je 21:00 . Chtělo si mi už spát protože jsem spala naposled když mi někdo zavolal že mě zabije a dál si to už nepamatuju tak jsem asi omdlela nebo fakt nevim ale spala jsem chvíli ale stejně jsem musela už jít...Dala jsem Lise z kufru pyžamo a dala jí spát pak jsem šla já a Richie ...Teda....
Šla jsem si lehnout a v posteli naproti mě šel Richie..V noci ale.........