The sims 3 - Soupis povolání

28. ledna 2011 v 13:04 | terezka |  The sims
Zdroj:http://www.thesims3.com

Povolání na plný úvazek

Obchod

Rušné prostředí obchodní kanceláře vyžaduje bystré, pohotové Simíky, které mají pevné nervy a vlohy pro obchodování. Nadřízení si cení dobrých vztahů se spolupracovníky, správného postoje k práci a shopnosti produktivní schůzky.

Zločinost, zlo, zloděj

Místní zločinecký cech hledá šikovné pracovníky, kteří by rosšířily jeho řady. Konkrétně je poptávka po jedincích s dobrou fyzickou kondicí, kteří dokáží držet basu s ostatními a kterým nevadí práce, jakou by někteří mohli označit nálepkou "protizákonná".

Kulinářství

Máte před sebou nabídku na dlouhé noci strávené profesionální přípravou jídla. K úspěchu povede řádné pracovní nasazení, dobré vztahy s pracovníky kuchyně a samozřejmě kuchařské dovednosti.

Žurnalistika

Občané na vás spoléhají jakožto na novináře, který jim dodá aktuální informace, žhavé novinky a tipy pro zdravé bydlení. Vládnete dostatečným kouzlem osobnosti, aby se vám podařilo odhalit pravý stav věcí, a zároveň vládnete peru tak dobře, že dokážete vše zformulovat?

Uplatnění zákona, zvláštní agent, forenzní analytik

Zločinu se bohužel daří v každé společnosti a na těch odvážnějších Simících je, aby mu čelili. Policejní kariéra vyžaduje špičkovou fyzickou kondici, pronikavé logické myšlení, správný postoj k práci a schopnost spolupracovat se svým parťákem.

Zdravotnictví

Starostlivých pracovníků s bystrým myšlením, pevnou rukou a ochotou podřídit se dlouhé, nestálé a často nepříjemné pracovní době nemá nemocnice nikdy dost. Ozbrojte se trpělivostí, protože péče o zdraví a životy ostatních začíná už každodenní péčí o nemohoucí pacienty.

Armáda

Pozor! Armádní kariéra je vaší životní šancí, jak navštívit exotická místa a chránit své nejbližší! Musíte být v excelentní fyzické kondici a vědět si rady, když se něco pokazí či rozbije. Vojáku, po-zor!

Hudba, Rock, Symfonie

Dokážete svým hraním dojmout i rozvášnit celý dav? Dokážete rozezpívat struny? Vaše muzikantské dovednosti i logické myšlení projdou na jevišti i v zákulisí náročným testem.

Politika

Město potřebuje silného vůdce, který dokáže obohatit společnost a být rádcem prostým občanům. Radnice hledá šarmantní osobnosti, které vědí, jak od správných lidí získat potřebnou finanční podporu, a které si umí klást náročné cíle.

Profesionální sporty

Profesionální sportovec má v popisu práce všechno možné, od běhání a skákání až po občasné šplhání po stromech při alternativních sportech. Potřebovat budete silnou vůli, značnou fyzickou kondici a neukojitelnou touhu po vítězství.

Věda

Život vědce je naplněn hledáním nevyvratitelných vědeckým pravd a pokornou úctou k přírodě. Postup vám zajistí dobrá znalost zahradnictví a vědomosti o rybaření. Neuškodí kutilské dovednosti, včetně ochoty riskovat nějaký ten elektrický šok.

Vzdělání

Chcete inspirovat vůdčí osobnosti zítřka? Co takhle vytvářet pozitivní vliv na mladou generaci? Nastal čas odplaty za všechny ty pedantické učitele, které jste museli snášet? Ať už je vaše motivace jakákoli, vsadím se, že na léta strávená na pláži žádný protiargument mít nebudete.

Film, herec, režisér

Vnést do popředí chaos, ať už jde o pokažený scénář nebo akční honičku, jsou pro Simíky ve filmové kariéře jen dvě stránky jejich práce. Pokud chcete zazářit na stříbrném plátně, potřebujete přátelský postoj, pořádnou dávku charisma a slávy, jakož i ovládat umění psaného slova.

Povolání na poloviční úvazek

Zaměstnanec knihkupectví

Jako zaměstnanec knihkupectví budete mít na starosti romance, dobrodružství i návody na rychlé zbohatnutí.

Prodavač v obchodě s potravinami

Tohle jsou zvláštnosti v uličkách 3, 5 a 6, ale nejvíce vyjímečným přírůstkem našeho supermarketu bys mohl být ty!

Lázeňský specialista

Každé lázně potřebují někoho, kdo se pořádně vyzná v umění naprostého a absolutního uvolnění. Dokážete úspěšně propůjčit své znalosti dobrého životního stylu ostatním Simíkům jako lázeňský specialista?

Recepční

Chcete být recepční v denních lázních?

Úředník v mauzoleu

Je pro vašeho Simíka práce s žijícími Simíky příliš stresující? Pokud ano, mohla by pro něj být přesně to pravé práce v mauzoleu.

Profese

Vyšetřovatel

Ve světě, kde nebezpečí číhá na každém kroku, určuje vyšetřovatel svá vlastní pravidla. Pokud se váš Simík rozhodne přijmout tuto výzvu, bude na něj čekat život plný intrik! Práce najdete, pokud si projedete počítač, nebo můžete počkat, až někdo z místních zavolá vašeho Simíka k případu. Když budete mít volno, můžete zajít na policejní stanici, kde vždycky využijí další pár rukou.

Lovec duchů

Duchové a přízraky opustili hřbitovy a hrobky. Místní jsou vyděšení a děti nemohou v noci spát. Koho má město zavolat? Vás ... pokud máte smysl pro metafyzično a kuráž bojovat s paranormálními jevy!

Návrhář interiérů

Chcete pomoci svým sousedům s kompletní přestavbou kuchyně? Milujete vybírání těch pravých kašmírových potahů, které by se hodily ke starému gauči? Simíci z celého města budou žadonit, abyste k nim přišli a pomohli jim s jejich projekty. Vezměte si tedy metr, posuvné měřítko a vybarvěte město všemi barvami!

Hasič

Hledáte práci, která pro vás bude výzvou, bude zajímavá a zároveň uznávaná? Pokud ve vás představa hašení ohňů, zachraňování Simíků a pomáhání sousedům při neštěstí vzbuzuje slastné pocity, pak se ještě dnes směle pusťte do zachraňování životů a zahajte hrdinskou kariéru hasiče!

Stylista

Město zoufale potřebuje nějakého Simíka, který má oko pro detail a schopnost krášlit okolí! Střih a barva, styl a oholení, nejrůznější kombinace - Simíci k vám vzhlíží, abyste jim pomohli oblékat se slušivě a moderně! Pokud se vám chce trávit svůj čas odíváním obětí módy do nejnovějších výtvorů nebo pokud toužíte přetvářet zastaralé účesy v něco modernějšího, mohlo by být povolání stylisty přesně to pravé pro vaše umělecké střevo!
:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.