Komix Kate : 5.díl - Richie

18. ledna 2011 v 14:52 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 5.díl - Richie .

Probudila jsem se až doma ve svojí posteli. U ní ale stál...Josh! Josh: Tak jak jsme se vyhajali slečno? Já: Co sakra děláš v mim pokoji?! Josh: Co by? Přišel jsem na návštěvu!
Já: Super tak můžeš zase odejít!

Josh: Děkuju za nabídku jsi laskavá Kate ale nechci! Radši zůstanu! Já: Tak si tady zůstaň ale já odcházim! Pak jsem odešla.
Josh běžel za mnou tak jsem šla do kuchyně. Sedla jsem si ke stolu vedle Lisy a když jsem dojedla chtěla jsem jít ven ale....
Matka i Lisa z kuchyně už odešly a tak jsem šla za Joshem . Já: Jdu ven! Josh: Copák? Já: Nic! Mamííí já jdu ven jo? Mamka: Jo jo! Ale až přídeš já ani Josh nebudeme doma půjdeme do práce tak uklidíš uvaříš a pohlídáš Lisu! Čau! Já: Jasně prosimtě! Tak já jdu ahoj!
Pak jsem si vzala 1500Kč a odešla.
Zavolala jsem si taxíka ajela do H&M . Koupila jsem si černý šaty,triko a nějaký kalhoty. Pak když jsem to zaplatila odešla jsem .
Venku mě zastavil docela hezkej kluk. On: Ahoj! Já: Ahoj. Promiň ale my se známe? On: Ne ale já jsem tě viděl a řek jsem si že jsi fakt pěkná a tak jsem chtěl...Pak jsem mu skočila do řeči. Já: Aha. No když jsme u toho ty jsi taky docela pěknej kluk! řekla jsem a mrkla na něj.On: Jak se jmenuješ? Já: Kate! A ty? On: Wow! Kate hezký jméno ostatně stejně jako ty! Já jsem Richie! Já: Dík! On: Promiň že se ptám ale máš kluka? Já: Ne. A ty holku? On: Ne ale teď bych jednu fakt chtěl! Já: Tak proč mi tady řikáš jaká jsme pěkná když chceš ňákou holku?Sice nevim jakou ale chceš. On: Víš , ta holka jsi ty Kate! Já: Fakt? Richie: Jo!
Richie: Nešla by jsi se mnou někam..Třeba ke mě? Já: No já nemůžu. A ty ke mě? Richie: No jestli chceš tak jo. Ale můžu jenom na chvilku.Ale jesli chceš docela rád bych tě doprovodil jestli by ti to nevadilo Já: Jé! budu jedině ráda Richie! Richie: To já taky! Kate,Kolik ti vlastně je? Já: 18,tobě? Richie: Bude mi 19 .

Já: aha. Nepůjdeme už? Richie: Okey!
Šli jsme hodně pomalu. Cestou jsem Richiemu řekla o Joshovi když jsme byli před mim domem byla už tma. Zastavili jsme se . Richie: Kate, Nechceš semnou chodit? Já: No,sice tě pořádně neznám ale co neni může bejt! Richie: Takže jo? Já: Jo Richie! Já: Nedal by jsi mi tvoje číslo? Richie: Jo! Počkej. Pak vylovil z kapsy složenej papírek a napsal mi na něj jeho číslo pak mi to dal. Já: Dík! Richie:Nešla by jsi zejtra se mnou na diskotéku kdybych se pro sebe stavil? Já: V kolik? Richie: Tak ve 20:00?Já: Tak jo. Nechceš jít na chvilku ke mě? Mam volno doma. Richie: Jestli chceš tak jo! Já: Tak poď!
Šla jsem k Lise dopokoje a Richie na mě zatím čekal. Já: Ahoj Liso! Hele nechoď teď prosim do ložnice! Lisa: Ty tady někoho máš? Já: Jo!
Chvilku jsme se s Richiem bavili a pak jsme se spolu tak trochu jaksi...vyspali . Pak jsem usnula a když jsem se probudila hned jsem si sedla. Já: Richie vstaň a oblíkni se pudeme ke mě do pokoje! Richie: Jo zlato už jdu! Pak si Richie vzal džíny a tričko nechal na skříni a šel se mnou do pokoje.
Když jsme tam přišli já jsem se oblíkla a Richie se kouknul kolik je hodin. Bylo už 22:04! Richie: Do prkna! Už jsem měl bejt doma! Já: Aha. Promiň že tě zdržuju!Richie: Ale nezdržuješ! Ale už musim běžet! Pak mě Richie obejmul a odešel.
Asi po 2minutách co Richie odešel přišla do pokoje máma . Matka: Kate,kdo to byl? Já: Richie,toho neznáš! Matka: Já ti nic neříkám Kate! Uklidni se. Mě nevadí že máš kluka,sice s nim nemusíš hned spát ale to je jedno. Pojď na večeři!
Spolu s mamkou jsem šla do kuchyně.
Rychle jsem do sebe večeři naházela a běžela zavolat Richiemu.
Vytočila jsem jeho číslo a hned mi to zvednul ale spletl si mě s nějakou Kelly! Richie: Ahojky Kellísku! Mě potom napadl šílenej nápad. Vydávala jsem se za tu Kelly. Já: Ahoj lásko! Richie: Půjdme spolu zejtra do toho parku? Já: Říkal jsi mi že jdeš něam s tou Kate. Richie: Tý se zbavim neboj! Já: Ty haj*le jeden! To jsem já Kate a ne žádná Kelly! Už tě nikdy nechci vidět! Richie: Počkej! Kate prosím! Není to tak jak si myslíš! Vysvětlím ti to! Prosím počkej!! Já: Ne! Pak jsem to položila a šla k sobě do pokoje.
Začala jsem brečet a nadávat. Asi za hodinu jsem se uklidnila a napadlo mě že Richie mluvil pravdu a že to tak neni. Znova jsem zavolala Richiemu! Zase si mě ale spletl s tou Kelly! Ale už to nebylo jako před tim. Richie: Kelly! Teď jsi mi volala a řikám ti že tě nechci! Už nikdy v životě! Já chci Kate a ta mě kvůli tobě poslala někam! Nevim jak mě napadlo že bych Kate podváděl ale už nikdy nechci aby se to stalo znova! Já Kate miluju . Ale Kate rozmíš? Ne tebe Kelly! Kate je jediná holka kterou chci! Já: Ale Richie! Richie: Buď zticha Kelly! Já: Já nejsem Kelly! To jsem já Kate! Richie: Kate ! Promiň. Já chci aby to bylo mezi náma jako dřív! Já nechci nikoho jinýho než tebe pochop to! Já: Richie! Já taky! Myslíš že tě nechci? Miluju tě Richie! Richie: Já tebe taky Kate. Ale už musim končit ahoj! tak zejtra ve 20:00 platí to? Já: Nechceš přijít třeba v 18:10 že bysme byli chvilku u mě? Richie: Tak jo! Tak pa už fakt musim! Já: Ahoj!
Když to Richie položil vzala jsem si pyžamo a šla spát.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.