Komix Kate : 4.díl - Super výlet

15. ledna 2011 v 22:03 | terezka |  KOMIX-Kate

Komix Kate : 4.díl - Super výlet
Sedla jsem si na postel a něco tam štrachala :D. Pak jsem se zvedla a šla ke skříni.
Vyhrabala jsem tam nějaký pyžamo a hodila ho na sebe. Potom jsem si na mobile chvilku hrála hru a pak jsem si šla lehnout.
Asi za 10 minut jsem usnula a zase se mi zdálo o Joshovy! Já: Nech mě! Ne! Vypadni ode mě , hned!!! Joshi! Au ty idi*te!
Pak jsem se probudila. Ale asi za hodinu ležení jsem zase usnula.
Ráno jsem se šla převlíknout a učesat. A pak mě ale z kuchyně někdo zavolal . Matka: Kate!!! Poď sem!! Já: Už jdu mami!
Pak jsem běžela do kuchyně.
Když jsem tam došla sedla jsem si rychle ke stolu. Pak jsem se najedla a chtěla jsem jít do pokoje , jenomže Lisa i matka už odešli a u stolu jsem seděla jenom já a Josh.
Zvedla jsem se od stolu a chtěla odejít jenomže...Josh: Kam tak rychle kotě? To tatínka ani nepozveš k sobě do pokojíčku zlato? Ale to se nedělá! Já: Joshi!Neřikej mi kotě ani zlato ty úchyle jeden! Josh: Ale , ale copak? Ty mi zase neříkej Joshi ale třeba tatínku! Číčo a jak bych ti měl řikat? Já: Jak? Co třeba nijak? Nebo aspoň Kate?A tatínku ti fakt řikat nebudu! Josh: Ale to se mi nelíbí řikat kočce jako ty Kate! A když mi nechceš řikat tatínek tak co třeba lásko? no? to by se ti nelíbilo Katísku? Já: Lásko jo? Leda tak ve snu !!! Josh: Mhmm...Tak mi teda řikej Joshi zlato ! Já: Neřikej mi tak sakra! Josh: Tak si vyber ! Buďto budu já tobě řikat jak se mi zlíbí nebo ty mě tak jak budu já chtít!
Já jsem se nad tím zamyslela...Když si vyberu že ho budu oslovovat já tak na to co se tady děje nikdy nikdo nepřijde! Nechtěla jsem ale musela sem rychle Joshovy odpovědět. Já: Okey řikej mi jak chceš! Josh: Tak se mi to líbí Kate moje! Já: Nejsem tvoje! Josh: Nejsi ale budeš! Protože tě chci a co pán Josh chce to taky dostane! A abych nezapoměl hezky se na večer připrav ukážu ti co umim a nebude to nic špatnýho! Řekl Josh uchylackym hlasem.
Začala jsem brečet jako kdyby mi bylo 5 a utekla jsem k Lise do pokoje.
Lisa: Ahoj! Já: Čau. Lisa: Tak co Josh? Já: Až na to že mě oslovuje zlato,kotě atd. a dneska večer se mnou chce spát tak nic...Lisa:Aha! Tak to se nemáš! Ale...Já: Co? Lisa: Včera jsi mi řekla že se ti nic nestane a mě a mámě taky ne! Já: Taky že nestane! Hele já musim jít tak ahoj Lis! Lisa: Ahoj!


....................................................................................................................................................
O 9 hodin později :D...

Vyšla jsem z domu a stál tam Josh! Josh: No ahój! To je dost že jsi už tady, už jsem to bez tebe nemohl vydržet kočko! Řekl Josh a začal mě tam ocucávat!
Chtěla jsem utéct ale ten ha*zl mě chytil za vlasy a za ruku abych mu nezdrhla. Asi za 40minut držení na mě začal chmatat a plazit se po mě. Nevim jak se mi to povedlo ale vytrhla jsem se mu.
Začala jsem běžet někam pryč od něj ale on mě hned chytil a držel mě že sem se mu nemohla vytrhnout. Pak mě odtáh někam do lesa.
Pak se semnou zastavil pod jednim stromem . Josh: Tak co, jak se ti líbí náš výlet? Já: Nech mě! Josh: Nenechám!!! Ale budu tak hodnej že si můžeš vybrat! Buďto si teď s tebou budu dělat co chci nebo to zejtra udělám s Lisou! Já: Lisu do toho netahej! Ok máš mě ale Lise mic neuděláš! Josh: tak se mi to líbí Katinko! S Lisou to stejně za nic nestálo! Ty si starší tak to bde lepší!


Po chvilce se mnou začal...**dat. Pak jsem viděla už jenom tmu...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.