Komix Kate : 2.díl - NE!!!

12. ledna 2011 v 18:54 | terezka-the-sims |  KOMIX-Kate

Kate 2. díl-NE!!!
Asi za 3 hodiny někdo zazvonil. Šla jsem otevřít a za dveřma stála matka a Lisa...Lisa: Čau... Já:Čus sestraa..Řekla jsem a zavřela za nima dveře.Matka: Ahoj Kate!!!Liso di si na chvíli hrát do pokoje. Lisa pomalu odešla.

Já: Kde jste byli?A kde je Josh? Matka: Víš...Lisa,byla v parku a někdo jí tam chtěl...no..Ty víš co...A Josh šel do práce. Já: Aha...a od kdy chodí Josh v neděli do práce?! Matka: Šel si tam něco zařídit! Já: Mhmm...Tak zařídit...a zařizoval něco i když Lisa byla v tom parku?Matka: Kate! Chápu že Joshe moc nemusíš ale to že by Lise něco takovýho udělal snad nemyslíš vážně ne?! Já: Mami,a jak ste přišli na to že Lisa no ...zakoktala jsem se ....prostě že byla v tom parku a že jí tam někdo to...no...Matka: Volal mi to Josh! Já: A ten to zistil jak? Matka: šel parkem domů a viděl jí tam s tim uuchylem! Já: Jo!Jasně! Josh si zrovna náhodičkou šel parkem ve kterym nebyl asi rok jo? Matka: Kate, tak už to neřeš! A nech toho , Josh ti nic neudělal!!!

Odešla jsem k Lise do pokoje.
Lisa měla zrovna o zábavu postaráno xD . Já: Nazdaj! Lisa: Čavec. Co je?

Já: Nic...to se du zeptat spíš já tebe. Lisa: Proč? Já: Proč? No tak třeba ten park uchylus :D a takový...Lisa: Né úchyl ale 3 ! Já: C-c-co to? To myslíš vážně? Lisa: Jo naprosto! Ten jeden...Já: Ty je znáš? Lisa:No toho jednoho až moc a ty dva ne...Já: Kdo je ten jeden?! Lisa: Stejně mi to nebudeš věřit stejne jako máma. Já: Ale budu prosimtě! Lisa: No...Byl to Josh. Nikomu to neřikej nebo je asi po nás ! Já: Proč by mělo bejt po nás? Lisa: Josh mi v parku řekl že jestli to někdo zjistí tak že nás....Skočila jsem Lise do řeči Já: Ten Josh je ale vych*anej haj*l ! Už mi leze na nervy!!!! (Když jsem se dost vyječela odečla jsem z Lisy pokoje
Šla jsem do koupelny se vykoupat a přemýšlela jsem jak bych mohla mámě dokázat jakej ten její 'Joshík' je...Napadla mě jenom jedna věc a když jsem z vany vylezla šla jsem zase za Lisou.
V pokoji jsem jí nenašla a tak jsem se šla kouknout ven.
Já: Liso!!! nic...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 terezka-xp terezka-xp | E-mail | Web | 21. ledna 2011 v 15:29 | Reagovat

dobrý

2 terezka-the-sims terezka-the-sims | 21. ledna 2011 v 19:40 | Reagovat

Dík

3 Teriis ♥ Teriis ♥ | 20. května 2011 v 16:11 | Reagovat

Líbí se mi tvůj blog :) máš mooc pěkné komixy :))) ♥ :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.